Ubytování Stropešín

 

Ceník ubytování na chatě STROPEŠÍN platný od 1. 4. 2022

 

Chata č. 1 správce areálu Mob.: 725 158 907
Chata č. 2 2 lůžka 650 Kč / noc
Chata č. 3 6 lůžek 1 200 Kč / noc
Chata č. 4 6 lůžek 1 200 Kč / noc
Buňka 4 lůžka 500 Kč / noc

 

V termínu od 1. července do 31. srpna kalendářního roku je ubytování pouze v týdenních termínech!

Nástupní den je:   SOBOTA

V případě zájmu volejte kancelář v Poušově, tel: 568 850 456 nebo mob.: +420 732 329 026, e-mail: info@rybaritrebic.cz
Správce areálu Stropešín: Pavla Milostná, mob.: +420 725 158 907

Jedná se o dvě zděné chaty spojené garáží, každá s chat disponuje 6 lůžky na Dalešické přehradě. Provoz na chatách je od dubna do listopadu.

V chatách je k dispozici, sporák a lednice na propan-butan, elektrický proud na solární panel, kuchyňka vybavená základními potřebami pro vaření a stolování.

Lůžkoviny včetně přikrývek si zajišťuje každý sám.  Pro obě chaty je společné suché WC. Je   zde i udírna a venkovní ohniště.

Parkovat je možné na vyznačeném místě u chaty, dle vydaných parkovacích karet s číslem vozidla, které obdržíte s potvrzením o zaplacení ubytování. V rámci pobytu lze využít naši loďku.

Můžete se zde věnovat rybolovu, turistice, cykloturistice  a vodním sportům!

V okolí se nachází zámek v Náměšťi nad Oslavou, rozhledna Babylon v Kramolíně , Hadcova step u Mohelna!

V kempu na Hartvíkovické pláži probíhají různé kulturní akce – koncerty country skupin, diskotéky, soutěžní večery.

V měsících červenec a srpen probíhá ubytování týdenní,

  • příjezd vždy v sobotu od 11 – 12 hodin.
  • odjezd vždy v sobotu od 10  – 11 hodin

V ostatních měsících je umožněn nástup dle domluvy.

Za půjčení kličky k závoře je stanovena kauce 1 000 Kč, která v případě porušení domovního řádu, propadne MRS Třebíč.

 

Nástup je možný vždy po uhrazení celkové částky za pobyt. K žádosti je nutné zaslat na email seznam ubytovaných včetně roku narození. Pobyt je možné uhradit pouze bezhotovostně na účet organizace dle vystavené faktury (nejméně měsíc před termínem nástupu).

Při nástupu je nutné prokázat se správci dokladem o zaplacení pobytu. V rámci ceny za pobyt lze využívat i loďku PS MRS Třebíč

V chatě jsou dvě místnosti v podkroví – malá ložnice 5 postelí, velká ložnice 10 postelí, v přízemí je malá kuchyňka a obývací pokoj – možno připravit na další ložnici s 5 skládacími postelemi ( jsou to lamelová lůžka s matrací). Ve sklepě je další úprava pro spaní 5 lidí. Dále je ve sklepě spižírna. Garáž slouží v případě ryb. soustředění jako jídelna – jsou zde jídelní stoly a židle, dva sporáky na PB, výdejní stoly a veškeré nádobí včetně příborů a lednice na PB.

Pitnou vodu je nutné vozit – nádrž na pitnou vodu cca 400 l je k dispozici ( vlek je nutno si zajistit). Dále je zde nádrž na užitkovou vodu, 3 x mobilní sprchy, mobilní umývárna a 3x suché WC. Vedle chaty je posezení s ohništěm a je možno využít udírnu u chaty správce. Osvětlení je řešeno 12V rozvodem z baterií dobíjených solárními panely. Obědy je možno objednat v ZD Studenec nebo ZD Hrotovice (cca 8 km), kde zapůjčí i várnice a je zde možné nabrat pitnou vodu (cena oběda se pohybuje v částce okolo 70 Kč – dle rozpisu ). Koupání je možné z pláže asi 50m od chaty.

K dispozici jsou i fotografie dna lovných míst s popisem, pořízené za nízkého stavu vody a popis míst, kde je možné rybařit. 

 

 

 

 

Fotogalerie

Fotogalerie

Home