Ubytování Stropešín

Ceník ubytování na Stropešíně

členové MO MRS Třebíč
100,-Kč osoba den den
rodinný příslušník 100,- Kč osoba den
děti do 10 let zdarma
od 10 do 15 let 50,- Kč osoba den
cizí
250,- Kč, osoba den
děti do 10 let zdarma
10 až 15 let 75,- Kč osoba den

V termínu od 17.6.2017 do 16.9.2017 pouze týdenní turnusy (so-so)

 

V případě zájmu je třeba kontaktovat kancelář PS MRS Třebíč  tel: 568 850456 nebo sekretariat@rybaritrebic.cz.

Jedná se o dvě zděné chaty spojené garáží na Dalešické přehradě. Provoz na chatách je od dubna do října, mimo tento termín individuálně po domluvě. V termínu od 17.6.2017 do 16.9.2017 je možný pouze týdenní pobyt od soboty do soboty. Střídání probíhá vždy ve 12.00 hodin za přítomnosti správce. V jiných měsících je umožněn nástup kdykoli dle domluvy.

levachata

Pohled na chaty.

Nástup je možný vždy po uhrazení celkové částky za pobyt. K žádosti je nutné zaslat na email seznam ubytovaných včetně roku narození. Pobyt je možné uhradit pouze bezhotovostně na účet organizace dle vystavené faktury (nejméně měsíc před termínem nástupu).

pravachata

Pravá chata.

Při nástupu je nutné prokázat se správci dokladem o zaplacení pobytu. V rámci ceny za pobyt lze využívat i loďku MO MRS Třebíč

strp

V chatě jsou dvě místnosti v podkroví – malá ložnice 5 postelí, velká ložnice 10 postelí, v přízemí je malá kuchyňka a obývací pokoj – možno připravit na další ložnici s 5 skládacími postelemi ( jsou to lamelová lůžka s matrací). Ve sklepě je další úprava pro spaní 5 lidí. Dále je ve sklepě spižírna. Garáž slouží v případě ryb. soustředění jako jídelna – jsou zde jídelní stoly a židle, dva sporáky na PB, výdejní stoly a veškeré nádobí včetně příborů a lednice na PB.

pohledchatysmervoda

Pohled na chaty z příjezdu.

Pitnou vodu je nutné vozit – nádrž na pitnou vodu cca 400 l je k dispozici ( vlek je nutno si zajistit). Dále je zde nádrž na užitkovou vodu, 3 x mobilní sprchy, mobilní umývárna a 3x suché WC. Vedle chaty je posezení s ohništěm a je možno využít udírnu u chaty správce. Osvětlení je řešeno 12V rozvodem z baterií dobíjených solárními panely. Obědy je možno objednat v ZD Studenec nebo ZD Hrotovice (cca 8 km), kde zapůjčí i várnice a je zde možné nabrat pitnou vodu (cena oběda se pohybuje v částce okolo 70 Kč – dle rozpisu ). Koupání je možné z pláže asi 50m od chaty.

K dispozici jsou i fotografie dna lovných míst s popisem, pořízené za nízkého stavu vody a popis míst, kde je možné rybařit.

chatars

Pohled na chatu určenou pro rybářskou stráž.

molo

Pohled na molo, k dispozici jsou i rybářské loďky.